Dzianina od stóp do głów
Dni stają się coraz chłodniejsze… Na szczęście w najnowszej kolekcji dzianin H&M znajdziesz modne kolory, wygodne kroje i ciepłe tkaniny, które uchronią przed chłodem i zapewnią komfort. W kolekcji damskiej przytulne, komfortowe i modne dzianiny w sam raz na chłodniejsze dni, takie jak zapinane kardigany, długie swetry, wełniane sukienki, a także rękawiczki, czapki i szaliki. Do wyboru – najnowsze wzory i rozmaite kolory. Atrakcyjne dzianiny w nowej palecie kolorów stanowią esencję aktualnych trendów także w modzie męskiej, gwarantując zawsze dobry wygląd. Zapinane swetry z kołnierzem, pulowery czy kardigany – zachwycają modnym krojem, ciekawymi splotami i nowymi kolorami. Trzymaj się ciepło w kardiganach, swetrach i przytulnych bluzach od H&M!
Giacomo Conti
Podczas chłodnych dni nic nie ogrzeje nas skuteczniej niż ciepły #sweter. Na przełomie sezonu, najlepiej jest wybrać model rozpinany, który w ramach potrzeby można śmiało zdjąć bądź rozpiąć . Doskonale komponuje się z ciemnymi spodniami oraz nieformalną koszulą. Który sweter z nowych propozycji Giacomo Conti wybierasz?
Amazonki
Marka odzieżowa QUIOSQUE i Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa – Centrum rozpoczęły współpracę w ramach kampanii Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa, której celem jest zwrócenie uwagi kobiet na ich zdrowie, zachęcenie do poświęcenia czasu sobie, a w szczególności do wykonania badań profilaktycznych. Partnerem akcji jest firma kosmetyczna AVON. Inspirując się Różową Wstążką – symbolem walki z rakiem piersi - projektantki QUIOSQUE stworzyły wyjątkowe t-shirty. Będą one dostępne w salonach QUIOSQUE w październiku - międzynarodowym miesiącu walki z rakiem piersi. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia „Amazonki”, zajmującego się wsparciem kobiet po leczeniu raka piersi i profilaktyką tej choroby. W myśl koncepcji, że dobry wygląd wpływa na pozytywne nastawienie, a tym samym na zdrowie przez pierwsze dwa weekendy października w salonie QUIOSQUE będzie możliwość skorzystania z porad dotyczących stylizacji i wizażu. Konsultantki AVON doradzą klientkom QUIOSQUE jak profesjonalnie wykonać makijaż odpowiedni do ich typu urody
DARMOWY PARKING W GALERII STARÓWKA
Szanowni Klienci,
Informujemy, że dla Państwa wygody i komfortu zakupów parking Galerii Handlowej Starówka
jest bezpłatny
Życzymy udanych zakupów !
Parking czynny jest w godzinach funkcjonowania obiektu
WiFi
Szanowni Klienci!
Informujemy, iż w Galerii Handlowej Starówka można bezpłatnie korzystać z internetu.

Zapraszamy!
Strona główna
Aktualności
Plan Starówki
Dojazd
O Starówce
Kontakt
Copyright Galeria Handlowa Starówka. Projekt i wykonanie Virtual People